Умови викорстання

Юридична інформація

Вебсайт [Привіт, живіт] [www.privit.com.ua] є власністю та опублікований Товариством з обмеженою відповідальністю «Біокодекс Україна», яке створене та діє згідно законодавства України (далі – ТОВ «Біокодекс Україна»).

Форма зворотного зв’язку

адреса: БЦ СП Холл, пр-т С.Бандери, 28-А (літера Г) м. Київ, 04073
телефон: +38 044 237 77 84

електронна адреса для комунікації: office@biocodex.com

Відповідальний за публікацію: ВО Генерального директора, Коренухін Олександр.

Вебсайт [Привіт, Живіт] розміщується компанією ТОВ «Ай Ен Сі Ейч Київ»

Загальні умови використання вебсайту

Метою цих Загальних умов використання (далі — «ЗУВ») є встановлення умов надання та використання контенту (інформації та матеріалів) і сервісів вебсайту Привіт, живіт (далі — «Вебсайт») між ТОВ «Біокодекс Україна» як власником та видавцем Вебсайту та користувачем Вебсайту (далі — «Користувач»).

Доступ до Вебсайту та його контенту, а також використання сервісів, що пропонуються Вебсайтом, передбачає, що Користувач погоджується з цими ЗУВ у повному обсязі та без жодних обмежень. Якщо Користувач не згоден з цими ЗУВ або не задоволений діяльністю Вебсайту, його єдиним і винятковим способом правового захисту, в межах допустимих чинним законодавством, є припинення використання даного Вебсайту. Оскільки ЗУВ можуть бути змінені ТОВ «Біокодекс Україна» у будь-який час і без повідомлення, Користувачеві рекомендується регулярно їх перечитувати.

Призначення Вебсайту та доступ до сервісів

Вебсайт призначений для інформування населення про запальні захворювання кишківника, підвищення рівня знань про хворобу Крона, СПК та неспецифічний виразковий коліт

Доступ до Вебсайту пропонується для всіх Користувачів, які мають доступ до мережі Інтернет. Усі витрати, пов’язані з доступом до Вебсайту (комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, підключення до мережі Інтернет тощо), сплачуються Користувачем.

Вебсайт надає Користувачеві доступ до таких сервісів:

  • Програма лояльності « Асакард»

ТОВ «Біокодекс Україна» використовує всі наявні в його розпорядженні інструменти для забезпечення якісного доступу до Вебсайту та його сервісів. Проте це є зобов’язанням щодо вжиття заходів, а не зобов’язанням щодо результату: тому Користувач погоджується не вимагати від ТОВ «Біокодекс Україна» та його постачальників жодної компенсації у випадку, якщо Вебсайт буде недоступним у той час, коли Користувач бажає отримати до нього доступ.

Доступ до Вебсайту та його сервісів у будь-який час і без попереднього повідомлення може бути перерваний, призупинений або змінений з метою технічного обслуговування або з будь-якої іншої причини.

ТОВ «Біокодекс Україна» не несе відповідальності за збитки, спричинені перешкодами, перебоями, комп’ютерними вірусами, несправностями або відключенням кінцевого пристрою, які можуть створити Користувачеві тимчасові перешкоди в отриманні доступу до Вебсайту (його контенту) або навігації.

Незважаючи на те, що ТОВ «Біокодекс Україна» доклав та докладатиме всіх зусиль під час розробки та належного підтримання роботи Вебсайту, він все ж може містити неточності. Користувачеві пропонується надавати ТОВ «Біокодекс Україна» будь-які зауваження та пропозиції щодо оптимізації роботи Вебсайту.

Питання конфіденційності, мети та обсягів збору даних Користувачів Вебсайту, подальша обробка та використання таких даних, а також права Користувачів стосовно цього викладені в окремій Політиці захисту персональних даних.

Відповідальність

Будь-яка інформація та матеріали, що розміщуються на Вебсайті та стосується здоров’я, представлена виключно для інформаційних цілей. Ця інформація та матеріали мають загальний та ознайомчий характер, не претендують на висвітлення всіх аспектів здоров’я та харчування та жодним чином не можуть бути використані в якості медичних, практичних або комерційних рекомендацій, порад, настанов, пропозицій або промоцій. Користувач несе виключну відповідальність за користування Вебсайтом та інформацією (матеріалами), що на ньому розміщені. Зокрема, Користувач визнає та погоджується з тим, що самолікування може бути шкідливим для його здоров’я та він не буде покладатися на інформацію (матеріали), які розміщені на Вебсайті, для самостійного прийняття рішень щодо стану свого здоров’я, діагнозу чи можливого лікування, не отримавши попередньої консультації від лікаря.

ТОВ «Біокодекс Україна» намагається надавати якісну та перевірену інформацію. Проте він не може повністю гарантувати джерела інформації.

Будь-які «зовнішні» посилання, що містяться на Вебсайті, дають Користувачеві можливість отримувати доступ до інформації та інших додаткових ресурсів, доступних в мережі Інтернет, або поширювати інформацію в соціальних мережах. ТОВ «Біокодекс Україна» не може контролювати контент цих цілком незалежних сторонніх вебсайтів та соціальних мереж, у зв’язку з чим, не несе відповідальності та не надає жодних гарантій щодо достовірності, прийнятності та ефективності будь-якої інформації або матеріалів, отриманих від третіх осіб, зокрема, але не виключно, гіперпосилання на або з сайтів, соціальних сторінок третіх осіб і, відповідно, не може бути притягнуто до відповідальності за наслідки доступу Користувача до цих сторонніх вебсайтів, соціальних мереж та їх контенту.

Користувач може створити гіперпосилання на Вебсайт лише з офіційного та попереднього дозволу ТОВ «Біокодекс Україна».

Інтелектуальна власність

Вебсайт — це результат інтелектуальної діяльності, захищений законодавством із питань інтелектуальної власності. Вебсайт разом із усіма його складовими елементами (такими як логотипи, тексти, фотографії, зображення, файли PDF, відео, фірмовий стиль тощо) є виключною власністю ТОВ «Біокодекс Україна» та /або пов’язаних з ним третіх осіб. Відповідне доменне ім’я належним чином зареєстроване та захищене.

Часткове або повне копіювання або відтворення Вебсайту або будь-якого з його складових елементів дозволяється виключно для особистого використання та в некомерційних цілях. Будь-яке часткове або повне копіювання або відтворення Вебсайту або будь-якого з його складових елементів на будь-якому носії та будь-яким способом для інших цілей, зокрема, але не виключно для комерційних цілей без офіційного дозволу ТОВ «Біокодекс Україна» та/або власника авторських прав заборонено та вважається підробкою, що підлягає кримінальному переслідуванню.

Торговельні марки та логотипи, розміщені на Вебсайті, є зареєстрованими торговельними марками. Крім того, розміщені на Вебсайті зображення захищені авторським правом та можуть бути використані чи поширені третіми особами лише з дозволу їх правовласників. Будь-яке часткове або повне відтворення зазначених зображень, торговельних марок або логотипів з цього Вебсайту не дозволяється без попередньої письмової згоди ТОВ «Біокодекс Україна».

Фото, що використані на Вебсайті надані: istock.com, gettyimages.fr & shutterstock.com

Застосовне законодавство

Ці Загальні умови використання регулюються законодавством України. Будь-які суперечності або розбіжності щодо цього Вебсайту вирішуються в межах діючого законодавства України.

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.
Оберіть варіант зворотнього зв'язку